İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekili Sayın Emre Yalçın’dan Mahalle Sakinlerine Ziyaret.

 

İlçemiz Kayyum Belediyesi , İlçe merkezinin 12 mahallesinin tamamını tek tek ziyaret ederek mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinledi.
İlçe  Kaymakamımımız ve Belediye Başkan Vekili Emre Yalçın ve Malazgirt Belediyesi yetkililerinin ilçe merkezine bağlı tüm mahallelere tek tek giderek, Mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Mahalle muhtarları ve vatandaşlardan mahalleleriyle ilgili bilgiler alan Kaymakam Sayın Emre Yalçın , mahallelerle ilgili yapılmış olan ,yapılmakta olan hizmetlerle ilgili bilgiler verdi. Mahalle sakinleriyle sohbet eden Kaymakam Emre Yalçın, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi.
Kaymakam Sayın Emre Yalçın, mahalle sakinleriyle yapmış oldukları konuşmalarında ;”Kayyumlar olarak göreve başladığımız günden itibaren, Belediyelerimizi tekrar hizmet üreten yerler haline getirdik. Bunu yaparken şeffaflık ilkesiyle hareket ettik.Bu anlayışla üretilen hizmetleri vatandaşlarımıza ulaştırırken etkin ve hızlı olmaya gayret gösterdik. ’’dedi.
Kaymakam Sayın Emre Yalçın mahalle sakinleri ile konuşmalarında ;Devletin kapısının her zaman vatandaşa açık olduğunun vurgusunu yaptı.