İlçemizde Bayramlaşma Programı Düzenledi

İlçemizde Ramazan Bayramı dolayısıyla Malazgirt Kaymakamlığı ve Malazgirt Belediyesinin ortak organize ettiği bayramlaşma töreni düzenlendi.
Malazgirt 15 Temmuz Demokrasi Meydanında düzenlenen bayramlaşma törenine İlçe Kaymakamı Sayın Emre Yalçın, Belediye Başkanı Cengiz Altın, Garnizon Komutanı Personel Üsteğmen Yusuf Gürel, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Samet Tonga, İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Emre Koçalan, İlçe Müftüsü Bünyamin Gölcü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Vedat Kaya, Siyasi Parti Başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kurum amirleri, muhtarlar çok sayıda vatandaş katıldı.

 


Bayramlaşma töreninde Malazgirt halkının bayramını tebrik eden Kaymakam Sayın Emre Yalçın; birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajları verdi. 
İslam âleminin Ramazan Bayramını kutlayan Kaymakam Yalçın,”Hepimizi kaynaştıran, bütünleştiren, birlik ve beraberliğimizin en güzel ifadesi olan bayramlar, toplumsal huzurumuzun, sevgi, saygı ve kardeşlik duygularının pekiştirilmesine katkıda bulunmaktadır. Bu vesileyle Ramazan Bayramının tüm insanlığa, Ülkemize, Milletimize sağlık, huzur, barış ve mutluluk getirmesini diler, tüm İslam aleminin ve özellikle değerli Malazgirt'li hemşerilerimin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutlarım.”dedi.

 

 


Belediye Başkanı Cengiz Altın ise, bayramlaşma törenine katılan tüm konuklara teşekkür ederek, tüm ilçe halkının bayramını tebrik ettiğini belirtti.

 

,