İlçemizde Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü Dolayısıyla Program Düzenlendi
 
Malazgirt Emniyet Müdürlüğü tarafından Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıldönümü ve 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla düzenlenen program, Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan Atatürk Anıtı'na İlçe Emniyet Müdürü İlker EŞKİ 'nin  çelenk sunumu ile başladı.
 
Çelenk sunumunun ardından İlçe Emniyet Müdürü İlker EŞKİ beraberindeki personellerle İlçe Kaymakamımız Sayın Emre YALÇIN ’ı makamında ziyaret ederek çiçek takdim ettiler.
 
 Kaymakamlık ziyaretinin ardından Malazgirt Emniyet Müdürlüğü dinlenme salonunda düzenlenen programa İlçe Kaymakamımız Sayın Emre YALÇIN, ilçe protokolü siyasi parti ve STK temsilcileri, muhtarlar ve Malazgirt İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli katıldı.
Program ilçede Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıldönümü ve 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye girenlere ödüllerinin verilmesi ile İlçe Emniyetteki program son buldu.
 
 
 
Program akşam Malazgirt Otelde  Türk Polis Teşkilatı'nın 174’üncü kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası münasebetiyle Malazgirt Kaymakamlığı tarafından organize edilen yemekte ilçe  kaymakamımız ve belediye Başkan Vekili Emre YALÇIN, İlçe protokolü ve emniyet mensupları ile bir araya geldi.
Yemekte bulunanlara kısa bir konuşma gerçekleştiren Kaymakam Emre YALÇIN, Halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için 7 gün 24 saat görev yapan Emniyet Teşkilatına görevlerinde başarılar dileyerek Polis Haftasını kutladı.
 İlçe Kaymakammımız Sayın Emre YALÇIN,”Emniyet mensuplarımızın ilçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için ne kadar fedakârca çalıştıklarını çok iyi biliyorum. İlçemizde görev yapan tüm emniyet personelimize başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum." dedi.
 
 
İlçe Emniyet Müdürü İlker EŞKİ, ilçe kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekili Emre YALÇIN’a teşekkür plaketi takdim etti.Plaket takdiminin ardından program sona erdi.