Malazgirt Kaymakamlığı  Emniyet Mensuplarına İftar Programı Düzenledi

İlçe Kaymakamımız Sayın Emre Yalçın, ilçede görev yapan emniyet mensuplarına iftar yemeği verdi.
Düzenlenen iftar yemeğine Kaymakamımız Sayın Emre Yalçın, Malazgirt Cumhuriyet Başsavcısı Dilek Otay, Cumhuriyet Savcısı Duran Turgut Borcaktepe, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Samet Tonga, İlçe Emniyet Müdürü İlker Eşki, büro amirleri ile emniyet personelleri ve eşleri katıldı.
Emniyet personelleri ile tek tek tokalaşarak onlarla sohbet eden Kaymakam Yalçını, bu müstesna günlerde bir araya gelmenin önemine değinerek, mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.
 
 
 
 

Yemeğin ardından ilçe Kaymakamı Emre Yalçın, emniyet mensuplarıyla sohbet ederek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Yemeğe katılan tüm emniyet personeline teşekkür eden kaymakamımız Sayın Emre Yalçını; "Şehit aileleri ve gaziler ile Muhtarlar onuruna verdiğimiz iftardan sonra, ilçemizdeki vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için fedakârca görev yapan emniyet personelimizle iftar yemeğinde buluşmak istedik. Emniyet mensuplarımızın ilçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için ne kadar fedakârca çalıştıklarını çok iyi biliyorum. İlçemizde görev yapan tüm emniyet personelimize başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Düzenlediğimiz bu iftar yemeğine katılan tüm emniyet personelimizin Ramazan-ı Şerifleri mübarek olsun." dedi.
Malazgirt Kaymakamlığı tarafından organize edilen, emniyet personellerine yönelik iftar yemeği, hoş sohbet ortamında sona erdi.