Malazgirt Kaymakamlığı Esnaf Buluşması Programı Düzenlendi.

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekili Sayın Emre Yalçın, ilçedeki esnafla bir araya geldi.
Toplantıya, Malazgirt Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sayın Emre Yalçın, Muş Ticaret ve sanayi Odası Meclis Üyesi Abdullah YOLDAŞ, , Malazgirt Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı ve oda üyeri ve esnaflar katıldı.
Malazgirt Kültür Merkezi Konferans salonunda düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, ilçede planlanan alt ve üst yapı çalışmalara ilişkin bilgi verdi.
Milli Park içinde ihale aşamasına gelen Millet Bahçesi yapımına bu yıl içinde başlayacağını belirten Kaymakam Emre YALÇIN, ilçemizi adına yakışır bir yer yapmak için çalışmalarımız devam edecektir dedi.
Kaymakamımız Sayın Emre YALÇIN "Millet Bahçemizin plan ve projesi tamamlandı. Bir iki hafta içerinde ihalesi yapılacak. Bahar ayıyla birlikte birçok çalışmamızın da startı verilecek. Yaptığımız bu çalışmalarla siz değerli Malazgirt halkının ve esnafının hayatını kolaylaştırmak , hizmete erişimini sağlamak olacaktır.”dedi. 
Toplantıda ayrıca İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekili Emre Yalçın, ilçedeki esnafların sorunlarını tek tek dinleyerek çözüm yolu bulunması için gerekli tüm çalışmaları başlatacağını ifade etti. İlçe Esnafları da yapmış oldukları konuşmalarda İlçe Kaymakamımız Sayın Emre YALÇIN ’a böyle bir program düzenleyip sorunlar ,öneri ve çözümleri hakkında düşüncelerini paylaşmalarına imkan verdiği için ,esnaflara verdiği destek ve teşviklerden dolayı kendilerine teşekkür ettiler.