Valimiz Sayın Doç. Dr. İlker Gündüzöz, İlçemizde Çeşitli Hastalıkla Mücadele Eden Arzu Kaya’yı Ziyaret Ederek Geçmiş Olsun Dileklerinde Bulundu.

 

İlçemiz Saltukgazi Mahallesi'nde oturan Enver ve Gülşen Kaya çiftinin en büyük çocuğu olan daha önce Muş Valiliği ve Malazgirt Kaymakamlığı desteği ile tedavi görmüş ve tedavisi devam etmekte olan Arzu Kaya’ a ziyaret edildi.
Arzu Kaya’nın evini ziyaret eden Valimiz Doç. Dr.Sayın İlker Gündüzöz ve beraberinde Muş Garnizon Komutanı Albay Atilla Terzioğlu, İlçe Kaymakamımız Emre Yalçın, Muş İl Jandarma Komutanı Albay Bülent Baykal, İl Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş, Muş Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Uğur İhsan Azap , Arzu’nun ailesine gıda, giyim, kırtasiye, oyuncak getirdiler.
Valisi Doç. Dr. İlker Gündüzöz Arzu Kaya’ya son sistem bir tablet hediye ederek, her daim senin ve ailelinin yayındayız dedi.
Arzu Kaya’nın telefonla irtibata geçtiği Muş Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Amiri Uğur İhsan Azap’tan arabalı yatak istemesine üzerine, isteğini kırmayarak Arzu’nun istediği arabalı yatak Muş’tan getirilerek kendisine hediye edildi.


Arabalı yatağı çok beğendiğini belirten Arzu, kendisine ve kardeşlerine hediye veren Valimiz sayın Gündüzöz ve Kaymakamımız sayın Emre Yalçın beraberindeki heyete teşekkür ederek, mutluğumu ifade edecek kelime bulamıyorum dedi.
Valimiz Doç. Dr. Sayın İlker Gündüzöz aile babası Enver Kaya’ya bir isteğin var mı diye sorunca, Enver Kaya bugününe kadar yardımlarını esirgemeyen Muş Valilerine ve Malazgirt Kaymakamlarına teşekkür ederek, evlerinin çatısının yapılmasını istedi.


Malazgirt Kaymakamı Emre Yalçın ise, hasta kızımız için ne gerekiyorsa yapıyoruz. En kısa zamanda da kızımızın evinin çatısı yapacağız dedi.
Yaşama umudunu hiçbir zaman yitirmeyen Arzu Kaya ve Kaya ailesi ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek Valimiz Sayın Doç. Dr. İlker Gündüzöz ,Kaymakamımız sayın Emre Yalçın ve beraberinde heyete çok teşekkür ediyoruz dediler.